DEPOLAMA HİZMETİ | ☎ (0532) 137 07 62 ☎ HEMEN ARAYIN

Depolama hizmeti

Depolama hizmeti nakliyat firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Firmamız da Akıllı Dp hizmeti vererek istediğiniz tarihlerde eşyalarınızı depolayarak hizmet verir. Hijyenik ve titiz bir ortamda verilen depolama hizmeti ile eşyalarınızı depoluyoruz. Bu sayede güvenilir olarak eşyalarınızı depolatarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Muhafaza edilen eşyalarda hiçbir hasar oluşmadan özenle depolanır. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak eşyalarınızı istediğiniz gibi depolayarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli araç ve ekipmanlarımız sayesinde taşırken de özenle ve dikkatli bir biçimde taşıyarak depoluyoruz. Üstelik zahmetsiz bir şekilde eşyalarınızı paketleyerek aracımıza taşıdıktan sonra depo yerine götürerek depoluyoruz. Uygun fiyatlar ile çalıştığımız için her bütçeye uygun bir şekilde depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Depolama Hizmeti
Depolama Hizmeti

Nakliyat ve Depolama

Bursa Depolama hizmeti verirken aynı zamanda nakliyat hizmetleri de vermekteyiz. Profesyonel olarak nakliyat ve depolama hizmetleri veriyoruz. Bu nedenle uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde en kaliteli nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Depolama hizmeti oldukça avantajlı bir seçenektir. Çünkü bazen fazlalık eşyalarda ya da henüz gitmesi beklenen yer olmadığında müşteriler depolama hizmetine ihtiyaç duyabiliyorlar. Tam da bu sırada firmamız sayesinde istediğiniz gibi depolama hizmetlerimizden yararlanarak eşyalarınızı bize güven ile teslim edebilirsiniz. Süresine bağlı olarak fiyat değişiklikleri olmakla beraber aynı zamanda yerine de bağlı olarak fiyat değişikliği olabilmektedir. Muhafaza edilecek eşyaların çokluğuna göre de yer belirlenerek sonrasında fiyat konusunda bir değişiklik olup olmadığı kontrol edilir.

Profesyonel Depolama Nasıl Yapılır

Depolama hizmeti müşterilerin önceden bildirmesi durumunda ihtiyaç duyulan deponun belirlenmesi ile olur. Sonrasında eşyanın bulunduğu yere gelerek ev ya da ofisinizden eşyalar alınır ve depoya taşınır. Paketleme işlemleri de yapılarak ev sahibine zahmet çıkmadan eşyalar nakliyat aracına taşınır. Sonrasında ise eşyaların depolanacağı yere gidilerek güvenli bir şekilde eşyalar depoya taşınır. Depoda güvenli olarak istediğiniz tarihe kadar kalacaktır. Uygun fiyatlı ve ekonomik olarak depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik uzman taşıma elemanlarımız sayesinde herhangi bir problem çıkmadan hasar oluşturulmadan taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kurumsal bir şekilde nakliyat  veren firmamız müşterilerini önemseyerek her daim kaliteli bir iş çıkarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz
Hızlı Bilgi
Kıymetli müşterimiz hızlıca geri dönüş sağlayacağız.