EKSPERTİZ HİZMETİ | ☎️ (0532) 137 07 62 ☎ HEMEN ARAYIN

Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti dediğimiz şey değerlendirme uzmanları tarafından sağlanan bir hizmettir. Evinizi değerlendirdikten ve eşyaları inceledikten sonra nasıl taşınacağını belirleyecektir. Bu kararın ardından ürünün boyutuna, miktarına ve durumuna göre ambalajı ve çalışan sayısı belirlenir. Uzman kadromuz tarafından sağlanan hizmeti uzman ekip sayısından, taşınacak ve taşınacak aracın boyutuna kadar tüm detaylar ekibimiz tarafından belirlenir. Bu sayede müşterilerin taşınma esnasında karşılaşacakları neredeyse tüm problemlerin önüne geçilmiş olur.

Ayrıca herhangi bir finansal sorun yaşanmaması da sağlanmaktadır bu sayede en büyük avantajı, ürünleri taşınacak noktaya gönderirken herhangi bir olumsuz nokta olmamasını sağlamaktır. Müşterilerin sürprizlerden kaçınmasına ve plan yapmasına yardımcı olan Ekspertiz Hizmeti ücretleri yönünden de oldukça ekonomiktir. Ekspertiz anlaşmasının yapıldığı andan itibaren bitiş sürecine kadar herhangi bir fiyat değişikliği olmaz. Bu, müşterilerin gereksiz yere ekstra para ödeme ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır.

Ekspertiz Hizmeti
Ekspertiz Hizmeti

Bursa Ekspertiz  ile Evden Eve Nakliyat

Ekspertiz hizmeti, evden eve taşınmadan önce, geçerli bir ulaşım planı için ücretsiz bir değerlendirme sunar. Bu şekilde, nakliye faaliyetinin ne kadar ücretlendirileceği ve buna bağlı durumlar netleşir. Taşınacak araç ve personel sayısını ve malların nasıl paketlendiği belirlenerek kapsamlı bir plan oluşturulur. Yolculuğun başladığı ve bittiği yer, şartlar ve koşullar, mal miktarı, sahada müşterilerle birlikte görülür ve değerlendirilir. Geçerli nakliye sözleşmesine girmeden önce gerekli genel unsurlar ve gereksinimler konusunda anlaşmalar yapılarak sürpriz bir durumla karşılaşılmaması sağlanır. Daha uzman ve tecrübeli fikirlerle yardımcı olmak için ön değerlendirmeler birlikte yapılır. Bu sayede güvenli ulaşımı sağlanırken aynı zamanda iki taraf arasında herhangi bir anlaşmazlık yaşanmaz.

Ekspertiz Hizmetinin Avantajları

Ekspertiz hizmetinin birçok avantajı vardır. Bunlardan biri taşınacak kişilerin birden fazla işle uğraşarak kafa yormasını engeller. Tüm sorumluluk uzman ekiplerin denetimindedir. Bu esnada taşınacak kişi anlaştığı farklı firmalara ayrı ödeme yaparken Ekspertiz tüm hizmetleri bünyesinde toplamıştır. Ayrıca kolay taşınma, uygun araç bulma, uygun ambalaj ve taşıyacak eleman bulma görevini üstlenir. Acilen ihtiyaç olabilecek; marangoz, boyacı, demontaj ustası gibi çalışanlara da Ekspertiz Hizmeti ulaşarak gerekli durumlarda çağırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz
Hızlı Bilgi
Kıymetli müşterimiz hızlıca geri dönüş sağlayacağız.