KELES NAKLİYAT | ☎️ (0532) 137 07 62 ☎️ HEMEN ARAYIN

Keles Nakliyat

Pir nakliyat olarak bizler Bursa şehrinin Keles kazasında bulunmaktayız. Ekibimiz dalında her biri uzman elemanlarımızla hizmet veriyoruz Bugüne dek işimizde verdiğimiz performans ile onurluyuz, mutluyuz.

Yılların verdiği deneyimden geliyoruz. İşimizi daima müşteri odaklı yaptığımız için başarılıyız. Verdiğimiz sözler ve sözleşmelerin sonuna dek arkasındayız. Eşyalarınızı sigortalayıp güvenli taşımacılık sunmaktadır.

🚚 Keles Nakliyat 🚀 Pir Nakliyat İştirakıdır
🏠 Keles Evden Eve  Nakliye Firması 👨‍🔧 Sözleşmeli Taşınma
✅ Keles Asansörlü Taşıma ☎️ 0532 137 07 62
💸 Ucuz Nakliye Fiyatları 🛣️ Keles Yakın Nakliyat Şirketi
Keles Nakliyat
Keles Nakliyat

Keles Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliye başlı başına bir sanattır bizce. Kendi dalında lider ve aranılan bir şirketiz. Tecrübe ve güvenden geliyoruz. Etrafımıza da her daim bunu yaydık. Bu sebeple aranılan firmalar arasında yer alıyoruz. İşini iyi yapan, saygılı, kendini bilen aklı başında elemanlarımızla gururlanıyoruz. Nakliye hususunda evden eve taşınmanın dışında da taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Örneğin fuar taşımacılığı, dershane, kurum, banka ve benzeri çok sayıda taşımacılıklar yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılıkta da lideriz. Günden güne büyüyen ve ilerleyen bir firmayız. Marka ve kalitede öncülük ise daima tercihimizdir.

2024 Güncel Keles Evden Eve Nakliye Fiyatları

Keles Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücreti  
1+1 Ev Taşıma Fiyatları 7.000 – 9.000 ₺ + 1.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri 9.000 – 10.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri 12.000 – 15.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri 18.000 – 20.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Ücretleri 20.000 – 23.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Taşıma Ücretleri    

Keles Nakliyat Hizmetleri

Bursa nakliyat en iyi kamyonetler ve ambalajlarla hizmetinizdedir. Günümüz koşullarında taşınmaya eklenen endişe verici virüs covid 19 korkusundan dolayı hijyene çok önem veriyoruz. Evden eve nakliyede tek kullanımlık poşetler kullanıyoruz. Arabalar her taşınma sonrası titizlikle dezenfekte ediliyor ve yıkanmaya tabii tutuluyorlar. Sağlığınız değerlidir buna önem veriyoruz. Sabitleme ipleri ve kancaları çok güçlüdür. Eşyalarınızın kılına zarar gelmemesi için güzelce yerleştirilir. Taşındığınız yerde de aynı şekilde çözülerek evinize getirilir.

Bursa Nakliyat Firmaları 

Taşınma öncesi evinize gelecek ekspertiz hizmetimiz var ki hiçbir ücret alınmadan işleme tabii tutulursunuz.. Uzman ekspertiz ekip eşyaları kontrol eder. Hacmi, miktarı gibi bir hesap yapar. Bütçenize en uygun fiyat belirlenir. Kabul ederseniz de sözleşmeye dökülerek taşınma başlatılır.

Keles nakliyat olarak en ince ayrıntıyı dahi atlamadan sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Asansörlü taşımacılıkta en yüksek katlardan dahi asansör ile indirilen eşyalarınız veya yüksek katlara gidiyorsanız aynı sistem. Eşyalarınız hiç taşınmamış şekliyle kalacak. Yüzleriniz gülecek. Bizim için de zaten değerli olan sizlerin mutluluğu ve memnuniyetidir. Bir nakliye firması ancak memnuniyet kazanarak zirveye oturur. Maddi durumunuzu zorlamadan fiyatta esneklik payı verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz
Hızlı Bilgi
Kıymetli müşterimiz hızlıca geri dönüş sağlayacağız.