OSMANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT | ☎️ (0532) 137 07 62 ☎️ HEMEN ARAYIN

 

Osmangazi Evden Eve Nakliyat

Osmangazi evden eve nakliyat olarak, Bursa da Osmangazi ilçesinde ki tüm semtlere nakliye hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyalarınızı sigortalamaktayız. Böylelikle güvenli bir taşımacılık sistemini sizlere sunmuş oluyoruz. Geçmişin eziyetli ve strese sokan taşınmaları artık sona erdi. Bu bağlamda en iyilerinden biri olarak hizmet vermekteyiz

Sektörel olarak açık kasalı son sitem araçlarımız vardır. Evden eve nakliyeler için ise kapalı kasa ve yine en son modellerden oluşmuş araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Kapalı kasa çağdaş araçlarımız ile her ile taşımacılık hizmeti götürmekteyiz. Prestijli ve bilinen saygı gören bir firmayız. Kendimizi değişen dünyaya ayak uydurmak için sürekli yeniliyoruz.

🚚 Osmangazi Nakliyat ⭐ Pir Nakliyat İştirakıdır
🏠 Osmangazi Evden Eve  Nakliye Firması 👨‍🔧 Sözleşmeli Taşınma
✅ Osmangazi Asansörlü Taşıma ☎️ 0532 137 07 62
💸 Ucuz Nakliye Fiyatları 🛣️ Osmangazi Yakın Nakliyat Şirketi

"<yoastmark

2024 Güncel Osmangazi Evden Eve Nakliye Fiyatları

Osmangazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücreti  
1+1 Ev Taşıma Fiyatları 7.000 – 9.000 ₺ + 1.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri 9.000 – 10.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri 12.000 – 15.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri 18.000 – 20.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Ücretleri 20.000 – 23.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Taşıma Ücretleri    

Pir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Profesyonel ve yılların tecrübesiyle büyümüş bir şirketiz. Taşınma öncesi tarafımızdan ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Uzman incelenmesi sonucunda, fiyat belirlenebilmektedir. Telefonla bize ulaşıp ön bilgi de alabilirsiniz. Hakkımızdaki olumlu müşteri yorumlarına da bakabilirsiniz. Dar merdiven dönüşleri olan mekânlarda veya yüksek katlarda taşınma sorununu asansörlü taşınma ile yok ediyoruz.

Haftanın 7 gününde de hizmet veriyoruz. Evden eve nakliye sektöründe çağdaş, yenilikçi bir firma olarak adımızı duyurmayı başardık.

*Mobilyalara özel ambalajlama

*Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır.

*Güler yüz ve anlayış

*Asansörlü taşınma

*Uygun fiyatlandırma

*Eşya sigortalama

*usta ekiplerimizle monte ve de monte hizmetlerimiz

Ve fazlasıyla birçok uygun avantajlı hizmetlerimiz vardır. Yüksek kaliteli malzemelerimizle güven veren yılların tecrübesiyiz. Bu sektörde isim yapmış âdeta markalaşmış bir firmayız. Web sitemizdeki iletişim bölümünden telefonlarımızı bulabilirsiniz. Günümüzde taşınmayı kolay hale getirecek bütün sistemler ile çalışıyoruz.

Osmangazi Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Ücretlendirmemiz eşya çokluğuna ve evinizin hacmine göre değişmektedir.1+1 den 4+1 e kadar değişebilen konseptlerde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Piyasadaki benzer şirketlere oranla daha uygun ve sigortalı taşımacılık sunmaktayız. Piyasa ücretinin çok daha azı ile çalışmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için tüm doğru önlemleri alıyoruz.

Bursa evden eve nakliyat denilince, sağlıklı taşınma ve güven akla gelmektedir. Sizlere uygun paketleme, ambalajlama, hijyenik koşullarda taşınma sağlamaktayız. Ambalajlarımız sağlamdır. Huzur ve güven içinde taşınmanın adresiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz
Hızlı Bilgi
Kıymetli müşterimiz hızlıca geri dönüş sağlayacağız.