Diğer yandan eşyalarınız bizim şirket tarafından taşındığı için sigortaya sahip. Eğer herhangi hasar verilirse bunu mutlaka karşılıyoruz. Sizin tercihinize göre talep ederseniz küçük eşyaları bir gün önceden gelip pakete sarma işlemi yapıyoruz. Böylece bizimle birlikte bu zorlu taşınma işlemini eksiksiz tamamlıyorsunuz.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti Türkiye’de nakliye konusunda her yerde rastlayabileceğiniz bir olgu değildir. Genel olarak güvenlik konusunda hassas olan ve müşterisine güvence vermek isteyen firmaların yapmış olduğu bu uygulama nakliyat işinde de sizlerin içini rahatlatmayı hedefliyor. Bir diğer yandan taşınan eşyaların sigortalı olduğunu unutmayın.

Kurumsal taşımacılık dediğiniz zaman akla gelen ilk isimlerden biri olmanın haklı gururunu yaşıyor ve mevcut kaliteyi sürdürüyoruz. Yalnızca sıradan bir nakliye işi yapmayıp kurumsal anlamda çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Çünkü taşınma işlemi doğal olarak herkesin biraz olsun tedirgin olduğu bir konudur. Eşyalara zarar gelmesinden ya da bu işin yarım şekilde gerçekleşmesinden korkmanızı elbette anlıyor, o şekilde davranıyoruz.

Ofis Taşıma

Hem eşyaların taşınma konusunda hem de kurulum aşamasında oldukça zorluk yaşanacağını düşünüyor olabilirsiniz. Biz de sizin bu tedirginliğinizi azaltmak adına gelip kırılacak eşyalarınızı paketliyor, büyük eşyalarınızı ise güvenli bir şekilde sarıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizlerin bizlere bildirdiği hizmet doğrultusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Bu kapsamda gereken tarih ve saatte evden eve veya belirtilen noktaya taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Hakkımızda

Hassas Çözüm Ortağınız

İletişim