SİGORTALI TAŞIMACILIK | ☎ (0532) 137 07 62 ☎ HEMEN ARAYIN

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık bir sözleşme dâhilinde yapılan bir uygulamadır. Kasko kapsamında yapılarak sigortalı taşıma zarar veya hasarları karşılayarak mağdur olmanızı önler. Belirli bir sınır dâhilindeki hasarları karşılayarak sigorta sayesinde eşyalarınıza zarar gelse dahi zararınız karşılanır. Böylece avantajlı olarak taşımacılık işlerinizi halletmiş olursunuz. Güvenilir nakliye firmamız ile sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bunlardan yararlanarak nakliyat işlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Şehir içi veya şehirler arası olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız dâhilinde oldukça güvenilir ve kaliteli bir nakliye hizmeti alabilirsiniz. Üstelik deneyimli taşıma elemanları sayesinde oldukça hızlı bir şekilde eşya taşıyarak evden eve nakliyat işlerinizi hasar bırakmadan gerçekleştiren bir firmayız. Siz de hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve firmamızdan bilgi alarak nakliye işlerinizi yaptırabilirsiniz.

🚚 Sigortalı Nakliyat ⭐ Star Nakliyat İştirakıdır
🏠 Sigortalı Evden Eve  Nakliye Firması 👨‍🔧 Sözleşmeli Taşınma
✅ Sigortalı Asansörlü Taşıma ☎️ 0532 137 07 62
💸 Ucuz Nakliye Fiyatları 🛣️ Sigortalı Yakın Nakliyat Şirketi

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

2024 Güncel Sigortalı Evden Eve Nakliye Fiyatları

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücreti  
1+1 Ev Taşıma Fiyatları 7.000 – 9.000 ₺ + 1.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri 9.000 – 10.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri 12.000 – 15.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri 18.000 – 20.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Ücretleri 20.000 – 23.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Taşıma Ücretleri    

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı taşımacılık ile bütün eşyalarınız bir bedel karşılığında sigortalanarak taşıma işlemi yapılır. Güvenlik sigortası çok önemli olarak karşınıza çıkan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde eşyalarınızda oluşabilecek hasarlar önlenir. Ayrıca hasar çıkmaması için firmamız eşyalar için bütün önlemleri alarak taşıma işlemi yapar. Paketleme işlemleri çok hassas ve özenli bir şekilde yapılır. Bu nedenle hasar oluşması çok az bir ihtimaldir. Bunun için de sigorta yaptırarak eşyalarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz. Siz de hemen firmamız sayesinde ofis ya da evden eve nakliyat işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sigorta yaptırmayı da unutmadan nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Sigortalı Taşıma

Profesyonel sigortalı taşımacılık sayesinde firmamız birçok taşıma işlemi yapmıştır. Müşteri memnuniyetini önemseyerek taşıma işlerini yaptığından dolayı şu ana kadar herhangi bir problem ile karşılaşmayan bir firmayız. Firmamız dâhilinde birçok yerden şehir içi ya da şehirler arası olarak taşımacılık yapılmaktadır. Deneyimli taşıma elemanlarımız ile taşıma işlerini gerçekleştiriyoruz. Özenli ve titiz bir şekilde paketleme ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hem ev sahibine iş kalmıyor hem de zahmetsiz bir şekilde evinizi taşımış oluyorsunuz. Üstelik ekonomik uygun fiyatlarımız ile her bütçeye uygun bir şekilde sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Hasarsız ve sorunsuz olarak evlerinizi taşımak için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz
Hızlı Bilgi
Kıymetli müşterimiz hızlıca geri dönüş sağlayacağız.